Předprodej byl ukončen

Bohemian Burlesque Festival Bohemian Cabaret Praha
DIVADLO / VÝSTAVA / Představení / Umění

Bohemian Burlesque Festival Bohemian Cabaret Praha

pátek 11.11.2016 od 19:30
Sál Boccaccio, Praha

O akci

Večeře od 19:30, vstup pro ostatní od 20:00, show začíná ve 21:00

Moderují: Eva a Štěpánka Decastelo

Vystoupí:

Dirty Martini (USA)

Lada Redstar (Sarajevo)

Jacques Patriaque (Austria)

Scarlet Martini (Italy)

Stephanie van der Strumpf (CZ)

Angelica G. L´Amour (CZ)

Amber Topaz (UK) singing

The Ravishing Shangri-­La Rubies (Finland)

Elena Gabrielle (Australia)

Glory Pearl (UK)

Galeb (CZ)

Madame Romanova (Netherlands)

Fantastic Dance Company (CZ)

Rose de Noir (Poland)

Linde Von Schwärze (CZ)

Jen ti nejlepší z nejlepších světové i české burlesky se představí na této gala show v jedinečném barokním sále Boccaccio. Večer můžete zahájit ve velkém stylu s luxusní tříchodovou večeři, kteoru si užijete za doprovodu jedinečné kabaretní zpěvačky Amber Topaz z Anglie. Láhev na stůl je samozřejmě v ceně. Nebo můžete zvolit variantu VIP stolu s občerstvením a láhví v ceně. Standartní vstupenka na sezení je také k dispozici.

V tento večer si uřijete obě naše legendarní tanečnice Dirty Martini a Ladu Redstar, několik dalších hostů a mnoho dalšího. Oblékněte se noblesně at zapadnete a navíc můžete vyhrát ceny pro nejlépe oblečené diváky. Náš tajný koktejl bar bude servírovat jedinečné drinky vytvořené a pojmenované pouze pro naši akci.

The crème de la crème of world burlesque and cabaret will share the stage with the best of local talent in this glamourous show. Our headliners Dirty Martini and specil guest Lada Redstar will wow you with their larger then life acts. Come and get seduced by the the ultimate beauty of the magical baroque hall filled with glamourous performers while tasting superb dinner, canapés and cocktails