Předprodej byl ukončen

Karibská Mezcla Párty
KONCERT / TANEČNÍ PARTY / Hudba – Folk / Country, Worldmusic

Karibská Mezcla Párty

sobota 8.7.2017 od 20:00
Kolejní nádvoří, Uherské Hradiště

O akci

Největší latino akce letošního léta v Uherském Hradišti! Opět jsme spojili síly se Salsou Kyjov, abychom vás mohli nažhavit krásami Latinské Ameriky v rytmech salsy, bachaty, zouku i kizomby.

Po celý večer vás bude kubánskou a dominikánskou hudbou provázet živá kapela Mezcla Orquesta z Prahy a Brazilskými a Angolskými kouty světa vás provede DJ Martin Šmoldas z Brna.

A o tom, že to bude opravdu tanečně nabitý večer Vás přesvědčí WORKOUTY a TANEČNÍ SHOW od těch nejlepších tanečníků v ČR.

Dále krom hudby a pořádně nadupaného programu Vás jistě potěšíme s širokou nabídkou karibských rumů, míchaných nápojů a na zasycení nejen hrdla, ale i žaludku, poslouží dobroty z grilu. Toto skvělé občerstvení Vám zajistí, včetně jejich standardní nabídky vín, Galerie Slováckých vín.

Více informací

PROGRAM

20:00 – 20:30 Rytmus pro život - Chcete-li si vyzkoušet zahrát si na bubny a vžít se do divoké přírody a života afrických kmenů, pak přijďte určitě včas. Společně s bubenickým učitelem si vybubnujete rytmy vycházející přímo z Vašeho srdce

Od 21:00 WORKOUT - Bubenická improvizační show s Tecou
- Ti dva se vůbec neznají, nebudou mít nic dopředu natrénované, ale přesto vykouzlí úžasné taneční duo na Afro-dance, ke kterému Vás velmi rádi vyzveme, abyste se s nimi zapojili a podpořili je.

Od 22:00 WORKOUT – Salsa Cubana s Pavlem Maximenkem a Alex
- Jsou pár a i když jsou jen dva, přesto dokáží strhnout celé davy svou skvělou cubánskou salsou. Spolu s nimi rozhýbeme boky a ramena v rytmech kubánské salsy.

Od 22:10 – TANEČNÍ SHOW:


Semba – Jacinto a Daša 
- Jacinto Teca, angolský rodilý taneční umělec a lektor v celosvětovém měřítku. A k němu krásná, na vysokých podpatcích odchovaná tanečnice a lektorka brněnského tanečního studia Daša Bátorová.
Jejich hbitá semba Vás naprosto uchvátí.

Salsa Cubana – Pavel a Alex
- Letošní Mistři ČR v salse!! Jsou skvěle sehraní a do kubánského rauše vás dostanou svou originální taneční show.

Lambazouk – Lambamania
- Nejlepší lambazouková skupina v ČR. Své dovednosti zdokonalují v Brněnské Stolárně – tanečním studiu. Je jich mnoho a dokážou svými tanečními kreacemi neuvěřitelné. Za brazilské srdce Vás uchopí svižnou a hravou Lamba-show.
------------------------------------------------------------------------------------------

VSTUPNÉ:


200,- Kč v předprodeji na smsticket
250,- Kč v hotovosti na místě

Pořadatel