Jak to funguje?

Se smsticketem prodáváte své vstupenky on-line na mnoha webech a na vlastní pokladně. Tisknete si zároveň papírové vstupenky pro tradiční kamenná předprodejní místa a snadno pošlete zdarma vstupenky svým hostům a partnerům. Na své akci všechny návštěvníky snadno odbavíte pomocí mobilní aplikace. Kdykoliv oslovíte návštěvníky pomocí SMS a informujete je o změnách nebo o dalších připravovaných akcích. Samozřejmostí je podpora pohodlného nákupu z mobilního telefonu nebo tabletu.

Prodávejte vstupenky na všech zařízeních

Návštěvníci mohou nakoupit z počítače, tabletu i z mobilu – náš web je tomu uzpůsoben. Platit mohou kartou, bankovním převodem nebo PayPalem. Vaši vstupenku dostane návštěvník emailem s PDF pro tiskárnu, nebo si může zvolit SMS či Apple Wallet pro iPhone. Nezáleží vůbec na tom, jestli mají starou Nokii nebo nový iPhone. Unikátní možností je snadná platba formou SMS. Výhodou metody je jednoduchost a rychlost nákupu. Pro prodej v hotovosti můžete použít vytištěné vstupenky smsticket s ochranným prvkem proti kopírování.

Snadné odbavení návštěvníků u vstupu

Na akci návštěvníka bezpečně odbavíte pomocí unikátního kódu přes mobilní aplikaci "smsticket brána". Stačí mít telefon se systémem Android, který vám rádi půjčíme. Aplikaci je možné používat na více telefonech současně a odbavovat tak větší množství návštěvníků v několika řadách. Aplikace odbaví všechny druhy vstupenek, včetně tištěných. Když si nebudete vědět rady, rádi váš personál zaškolíme nebo se o celé odbavení postaráme sami.

Při menších akcích vám může stačit vytištěný seznam prodaných vstupenek a příchozí si odškrtávat.