Vstupenky na akce   přímo ve tvém mobilu

Chillibraní & Chilližrout 2016 - European hot food festival Chillibraní & Chilližrout 2016 - European hot food festival
sobota 3. září3. 9. 2016
Koupaliště Riviéra, Brno
O2 Ynspirology Con O2 Ynspirology Con
sobota 10. září10. 9. 2016
Metropole Zličín, Praha
Dan Bárta & Illustratosphere Dan Bárta & Illustratosphere
čtvrtek 15. září15. 9. 2016
Cargo Gallery - přístaviště u mostu, Litoměřice
Chorvatská NOC / Hrvatska NOČ + skupina Karma Chorvatská NOC / Hrvatska NOČ + skupina Karma
pátek 16. září16. 9. 2016
Boby Centrum, Brno
Extrem food festival Extrem food festival
sobota 17. září17. 9. 2016
Kulturní a společenské centrum ArtUm, Olomouc
Bude plno Zola Jesus (US) Zola Jesus (US) 31. srpna od 20:00
NEONE, Praha
Vstupenky
350
18. ročník soutěže TOP 77 vín v České republice 18. ročník soutěže TOP 77 vín v České republice 1. září od 19:00
Dům Umění Města Brna, Brno
Vstupenky
440
Křest klipu Rosie - Megaphone Křest klipu Rosie - Megaphone 1. září od 19:00
La Loca MUSIC BAR & LOUNGE, Praha
Vstupenky
120
HighJump Cup 2016 HighJump Cup 2016 2. září od 14:00 - 3.9.
Lom u Trhové Kamenice, Trhová Kamenice
Vstupenky
300
Pozdní sběr, Folk Team a Franta Nedvěd s Tie Break Pozdní sběr, Folk Team a Franta Nedvěd s Tie Break 2. září od 19:00
Zámek Vizovice, Vizovice
Vstupenky
300
Pozdní sběr - Castletour 2016 Pozdní sběr - Castletour 2016 Pozdní sběr - Castletour 2016 Pozdní sběr - Castletour 2016 2. září od 19:00 - 3.9.
Vstupenky
od 190
do 300
Electro Swing Boat Electro Swing Boat 2. září od 19:30
Brněnská přehrada, Brno
Vstupenky
359
Zrušeno Tublatanka Tublatanka 2. září od 20:00
Zámecký Amfiteátr, Buchlovice
Vstupenky
650
Aneri Mega Open Air vol.5 - Majk Spirit Live! Aneri Mega Open Air vol.5 - Majk Spirit Live! 2. září od 21:00
Aneri Disco Club, Moravský Krumlov
Vstupenky
249
Chillibraní & Chilližrout 2016 - European hot food festival Chillibraní & Chilližrout 2016 - European hot food festival 3. září od 11:00
Koupaliště Riviéra, Brno
Vstupenky
120
HOLIEND: night HOLIEND: night 3. září od 16:30
Plasy u Plzně, Plasy
Vstupenky
199
Pozdní sběr a Folk Team Pozdní sběr a Folk Team 3. září od 19:00
Přístaviště U Jezu, Hodonín
Vstupenky
190
Goodbye Summer & Kali a Peter Pann Goodbye Summer & Kali a Peter Pann 3. září od 19:00
Open Air, Hovorany
Vstupenky
100
Odyssea + Unisono Odyssea + Unisono 3. září od 19:00
Letní areál U Letců, Hradec Králové
Vstupenky
250
Pivní festival Brno Pivní festival Brno 8. září od 15:00 - 11.9.
Fotbalový stadion za Lužánkami, Brno
Vstupenky
230
Merkules v Ostravě Merkules v Ostravě 8. září od 19:00
Fabric, Ostrava
Vstupenky
200
Na Divoko - cestovatelský festival Na Divoko - cestovatelský festival 9. září od 15:00 - 11.9.
Mrákotín, Mrákotín
Vstupenky
od 250
do 700
Gary Edwards and the Statement Gary Edwards and the Statement 9. září od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
260
O2 Ynspirology Con O2 Ynspirology Con 10. září od 10:00
Metropole Zličín, Praha
Vstupenky
od 345
do 789
Rest in Beats vol.II feat burn battle school Rest in Beats vol.II feat burn battle school 10. září od 10:30 - 11.9.
Dělňák Líšeň, Brno
Vstupenky
od 75
do 350
Tribal Boat Tribal Boat 10. září od 19:00
Loď Tajemství bratří Formanů, Praha
Vstupenky
220
Forehand Plzeň " Návrat legendy " j.h. Cross Country Forehand Plzeň " Návrat legendy " j.h. Cross Country 10. září od 19:30
Letní areál U Letců, Hradec Králové
Vstupenky
200
Kevin Drumm + Tyto Alba Kevin Drumm + Tyto Alba 11. září od 20:00
PRAHA / Fórum pro architekturu a media, Brno
Vstupenky
190
La Gitana (IZR), Liron Meyuhas, Netanel Lesser, Tal Avraham La Gitana (IZR), Liron Meyuhas, Netanel Lesser, Tal Avraham 14. září od 20:00
Jiná káva, Beroun
Vstupenky
266
Thomas & Ruhller (nl): Greatest Hits Thomas & Ruhller (nl): Greatest Hits 14. září od 20:00
Café v lese, Praha
Vstupenky
100
Dan Bárta & Illustratosphere Dan Bárta & Illustratosphere 15. září od 20:00
Cargo Gallery - přístaviště u mostu, Litoměřice
Vstupenky
300
Jana Uriel Kratochvílová & Illuminati.ca Jana Uriel Kratochvílová & Illuminati.ca 15. září od 20:30
Metro Music Bar, Brno
Vstupenky
210
Drive Tour 2016 Drive Tour 2016 16. září od 17:00
Smíchovská pláž, Praha
Vstupenky
150
ForFUN FEST no.2 | Totální nasazení, Ukradený ovoce a další. ForFUN FEST no.2 | Totální nasazení, Ukradený ovoce a další. 16. září od 19:00
KC Labuť, Říčany
Vstupenky
150
Chorvatská NOC / Hrvatska NOČ + skupina Karma Chorvatská NOC / Hrvatska NOČ + skupina Karma 16. září od 19:30
Boby Centrum, Brno
Vstupenky
od 399
do 1 409
Welcome Students Welcome Students 16. září od 20:00 - 17.9.
Stará radnice, Brno
Vstupenky
od 50
do 100
Echoes: Kiasmos Dj set Echoes: Kiasmos Dj set 16. září od 21:00
Fléda, Brno
Vstupenky
263
Extrem food festival Extrem food festival 17. září od 10:00
Kulturní a společenské centrum ArtUm, Olomouc
Vstupenky
130
Castle Tour - finální večer Castle Tour - finální večer 17. září od 16:00
U hasičky, Střelice
Vstupenky
150
Lokálka  " Svět(l)u vstříc " Lokálka " Svět(l)u vstříc " 17. září od 19:30
Letní areál U Letců, Hradec Králové
Vstupenky
150
Chodbovka open air 2016 Chodbovka open air 2016 19. září od 17:00
Koupaliště Riviéra, Brno
Vstupenky
od 70
do 190
Yawning Man (USA) + support Yawning Man (USA) + support 20. září od 19:00
Klubovna, Praha
Vstupenky
220
Tara Fuki Tara Fuki 20. září od 20:00
Café v lese, Praha
Vstupenky
200
Monology vagíny Monology vagíny 21. září od 19:30
KD Rubín, Brno
Vstupenky
od 360
do 390
KD Rubín - podzim KD Rubín - podzim KD Rubín - podzim KD Rubín - podzim 21. září od 19:30 - 13.12.
Vstupenky
od 110
do 420
Skiltron, Plattaris Skiltron, Plattaris 21. září od 19:30
m13 rock & pub, Brno
Vstupenky
130
Lake Malawi - Unplugged show Lake Malawi - Unplugged show 21. září od 20:00
Atrium, Praha
Vstupenky
290
Kupé V lese Kupé V lese 21. září od 20:00
Café v lese, Praha
Vstupenky
100
Kdo se bojí postele? Kdo se bojí postele? 22. září od 19:30
KD Rubín, Brno
Vstupenky
od 330
do 360
Ty Syčáci Ty Syčáci 22. září od 20:00
Café v lese, Praha
Vstupenky
120
BUTY - 30. narozeniny BUTY - 30. narozeniny 22. září od 20:00
Radost, Brno
Vstupenky
200
Henry Lee Fest 2016 Henry Lee Fest 2016 23. září od 19:30 - 25.9.
Mersey Klub, Brno
Vstupenky
290
Bassinfection Bassinfection 23. září od 21:00
Sono Centrum, Brno
Vstupenky
290
Elektra - Pig & Dan (ES) Elektra - Pig & Dan (ES) 23. září od 21:00
Fléda, Brno
Vstupenky
315
Gate Crasher: 10 let + křest Gate Crasher: 10 let + křest 24. září od 20:00
Fléda, Brno
Vstupenky
137
Slim Cessna's Auto Club (USA) + Tomáš Palucha Slim Cessna's Auto Club (USA) + Tomáš Palucha 25. září od 20:00
Kabinet Múz, Brno
Vstupenky
290
Di Grine Kuzine Di Grine Kuzine 25. září od 20:00
Sál České Pojišťovny, Beroun
Vstupenky
250
Tolik Hlav Tolik Hlav 27. září od 19:00
Cargo Gallery - přístaviště u mostu, Litoměřice
Vstupenky
od 290
do 340
Moddi (NOR) Moddi (NOR) 28. září od 20:00
Jazz Tibet Club, Olomouc
Vstupenky
200
Tapia eta Leturia Tapia eta Leturia 28. září od 20:00
Sál České Pojišťovny, Beroun
Vstupenky
250
Talkshow ČSOB Na Zdraví s Davidem Kotlabou Talkshow ČSOB Na Zdraví s Davidem Kotlabou 29. září od 18:00
ČSOB Inspirace, Praha
Vstupenky
80
Precedens Precedens 29. září od 20:00
Cargo Gallery - přístaviště u mostu, Litoměřice
Vstupenky
250
Pecha Kucha Night Brno # 18 grafický design Pecha Kucha Night Brno # 18 grafický design 29. září od 20:00
PRAHA / Fórum pro architekturu a media, Brno
Vstupenky
100
Burčákové slavnosti Burčákové slavnosti 30. září od 17:00 - 1.10.
Dukelské náměstí, Hustopeče
Vstupenky
100
Swing na Lodi Tajemství Swing na Lodi Tajemství 30. září od 19:00
Loď Tajemství bratří Formanů, Praha
Vstupenky
330
Pop Live 2016 Pop Live 2016 30. září od 19:30
Lidový Dům, Lysice
Vstupenky
od 410
do 650
Hoochie Coochie Band feat. Erich "Boboš" Procházka Hoochie Coochie Band feat. Erich "Boboš" Procházka 30. září od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
140
Bullerbyne Bullerbyne 30. září od 20:00
Café v lese, Praha
Vstupenky
120
Kryptor, D.O.P. Kryptor, D.O.P. 30. září od 20:00
m13 rock & pub, Brno
Vstupenky
150
Noc u Merkura - KYX ORCHESTRA + DJ´s Noc u Merkura - KYX ORCHESTRA + DJ´s 30. září od 20:00
Music Club Žlutý pes, Pardubice
Vstupenky
100
Girls Names (IRL) Girls Names (IRL) 1. října od 20:00
Fléda, Brno
Vstupenky
158
Dvojvstupenka: Girls Names /IRL/ + Operators /CA/ Dvojvstupenka: Girls Names /IRL/ + Operators /CA/ 1. října od 20:00 - 6.10.
Fléda, Brno
Vstupenky
316
XIII. Století XIII. Století 1. října od 20:30
Metro Music Bar, Brno
Vstupenky
220
Zrušeno LENNY - Hearts Tour 2016 LENNY - Hearts Tour 2016 3. října od 20:30
Metro Music Bar, Brno
Vstupenky
210
Ani spolu, ani bez sebe Ani spolu, ani bez sebe 4. října od 19:30
KD Rubín, Brno
Vstupenky
od 390
do 420
Bude plno LENNY - Hearts Tour 2016 LENNY - Hearts Tour 2016 4. října od 20:30
Metro Music Bar, Brno
Vstupenky
210
Věra Špinarová Věra Špinarová 5. října od 19:00
Kino Metropol, Olomouc
Vstupenky
od 440
do 460
LENNY - Hearts Tour 2016 LENNY - Hearts Tour 2016 5. října od 20:00
U-klub, Olomouc
Vstupenky
250
Slza - Katarze tour 2016 Slza - Katarze tour 2016 6. října od 19:00
Semilasso, Brno
Vstupenky
290
Operators /CA/ Operators /CA/ 6. října od 20:00
Fléda, Brno
Vstupenky
211
The Glass Onion (Beatles revival) The Glass Onion (Beatles revival) 7. října od 19:30
Musilka, Brno
Vstupenky
120
Švihadlo Švihadlo 7. října od 20:00
Café v lese, Praha
Vstupenky
160
Poletíme? Poletíme? 7. října od 20:00
Music Club Žlutý pes, Pardubice
Vstupenky
150
Echoes: Danger /FR/ Echoes: Danger /FR/ 7. října od 21:00
Fléda, Brno
Vstupenky
316
format w/Rafo & Pure format w/Rafo & Pure 7. října od 21:00
Malá Amerika, Brno
Vstupenky
125
Simeon Soul Charger (USA) & Dull Knife (UK) Simeon Soul Charger (USA) & Dull Knife (UK) 8. října od 20:00
Sál České Pojišťovny, Beroun
Vstupenky
266
Zrušeno Kocour v botách Kocour v botách 9. října od 15:00
KD Rubín, Brno
Vstupenky
110
Kocour v botách Kocour v botách 9. října od 15:00
KD Rubín, Brno
Vstupenky
110
Scattered Purgatory (Taiwan) + support Scattered Purgatory (Taiwan) + support 9. října od 19:00
Potrvá kavárna, Praha
Vstupenky
150
Gaia Mesiah + Kurtizány z 25. Avenue + Lili Vilit Gaia Mesiah + Kurtizány z 25. Avenue + Lili Vilit 10. října od 19:00
Palác Akropolis, Praha
Vstupenky
290
Gaia Mesiah + Kurtizány z 25. Avenue + Lili Vilit Gaia Mesiah + Kurtizány z 25. Avenue + Lili Vilit Gaia Mesiah + Kurtizány z 25. Avenue + Lili Vilit Gaia Mesiah + Kurtizány z 25. Avenue + Lili Vilit 10. října od 19:00 - 26.10.
Vstupenky
290
Coffee Or Not (Belgie) Coffee Or Not (Belgie) 10. října od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
110
Světáci Světáci 11. října od 19:30
KD Rubín, Brno
Vstupenky
od 390
do 420
Slam v Lese Slam v Lese 12. října od 20:00
Café v lese, Praha
Vstupenky
130
Zuzana Suchánková Zuzana Suchánková 13. října od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
140
Aniby neřekla Aniby neřekla 13. října od 20:00
Sál České Pojišťovny, Beroun
Vstupenky
220
Voices of the Beasts - North Voices of the Beasts - North 14. října od 18:00
BARRÁK music club, Ostrava
Vstupenky
120
Rapmaster Echo Rapmaster Echo 14. října od 20:00
Sono Centrum, Brno
Vstupenky
od 349
do 1 199
Monkey Business Monkey Business 14. října od 20:00
Fléda, Brno
Vstupenky
357
Rumobraní 2016 Rumobraní 2016 15. října od 18:00
Kulturní dům, Trnava
Vstupenky
299
Zrušeno Rapmasters Echo Rapmasters Echo 15. října od 20:00
Sklub, Olomouc
Vstupenky
od 319
do 499
LENNY - Hearts Tour 2016 LENNY - Hearts Tour 2016 15. října od 20:00
Music Club Žlutý pes, Pardubice
Vstupenky
220
Josef  Fousek – „Smích  je  živá voda“ Josef Fousek – „Smích je živá voda“ 16. října od 18:00
Reduta, Olomouc
Vstupenky
od 200
do 220
Dynamic Yoga Dynamic Yoga 17. října od 17:30 - 18.10.
Konektor, Brno
Vstupenky
od 850
do 1 490
Ripoff Raskolnikov (AT) Ripoff Raskolnikov (AT) 17. října od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
110
Cestou necestou v Brně Cestou necestou v Brně 18. října od 18:00
Sál B. Bakaly, Brno
Vstupenky
150
Do ložnice vstupujte jednotlivě Do ložnice vstupujte jednotlivě 18. října od 19:30
KD Rubín, Brno
Vstupenky
od 390
do 420
Gaia Mesiah + Kurtizány z 25. Avenue + Lili Vilit Gaia Mesiah + Kurtizány z 25. Avenue + Lili Vilit 19. října od 19:00
Fléda, Brno
Vstupenky
290
Bratři Ebenové Bratři Ebenové 19. října od 19:30
Musilka, Brno
Vstupenky
430
Blanka Šrůmová - Jan Sahara Hedl: Něžná noc Blanka Šrůmová - Jan Sahara Hedl: Něžná noc 19. října od 20:30
Metro Music Bar, Brno
Vstupenky
170
Slade Slade 20. října od 19:00
Sono Centrum, Brno
Vstupenky
699
Acid Mothers Temple (JAP) + support Acid Mothers Temple (JAP) + support 21. října od 19:00
Klub 007, Praha
Vstupenky
299
Mastic Scum (AUT), Root, Fleshless, V.A.R., Deadkillers Mastic Scum (AUT), Root, Fleshless, V.A.R., Deadkillers 22. října od 17:30
Restaurace Pod Skalkou, Česká Třebová
Vstupenky
160
Voices of the Beasts - South Voices of the Beasts - South 22. října od 18:00
Melodka, Brno
Vstupenky
130
MIG 21 MIG 21 22. října od 19:00
Kulturní dům, Ústí nad Orlicí
Vstupenky
255
Slade Slade 22. října od 20:00
Lucerna - Velký sál, Praha
Vstupenky
850
Band JukeboxX Riot (D) Band JukeboxX Riot (D) 24. října od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
130
Atomic Bitchwax (USA) + support Atomic Bitchwax (USA) + support 25. října od 19:00
Klub 007, Praha
Vstupenky
250
Michal Pavlíček & Čombeband Michal Pavlíček & Čombeband 25. října od 20:30
Metro Music Bar, Brno
Vstupenky
270
Gaia Mesiah + Kurtizány z 25. Avenue + Lili Vilit Gaia Mesiah + Kurtizány z 25. Avenue + Lili Vilit 26. října od 19:00
Kulturní dům, Liberec
Vstupenky
290
Atmo Music & Sebastian Atmo Music & Sebastian 27. října od 19:00
Semilasso, Brno
Vstupenky
250
Fragile Fragile 27. října od 19:30
KD Rubín, Brno
Vstupenky
420
Lidopop Lidopop 27. října od 20:00
Stará Pekárna, Brno
Vstupenky
110
Katapult, Turbo Katapult, Turbo 28. října od 19:00
Kulturní dům, Ústí nad Orlicí
Vstupenky
260
Mars Red Sky (FRA) + support Mars Red Sky (FRA) + support 28. října od 19:00
Klubovna, Praha
Vstupenky
200